header wellness relaxacni procedury

Relaxační procedury

Procedury jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zapomenout na stres a shon všedních dnů a relaxovat v klidném prostředí.

Procedury jsou určeny pro všechny, kteří chtějí zapomenout na stres a shon všedních dnů a relaxovat v klidném prostředí. Vaše blízké určitě velmi potěší, věnujete–li jim pobyt u nás jako nevšední dárek (velmi oblíbené jsou např. relaxační pobyty pro ženy). Procedury doporučujeme rezervovat při objednávce ubytování nebo několik dní před Vaším pobytem, můžeme tak lépe vyjít vstříc Vašim požadavkům.

Vyberte si z množství lázeňských procedur dle Vašich potřeb a zdravotního stavu právě ty šité Vám na míru nebo využijte našich relaxačních programů, které jsou pečlivě sestaveny tak, aby na sebe navazovaly a vhodně se doplňovaly. Relaxační procedury jsou určeny pouze pro naše hosty.

Naše široká nabídka procedur

Tělové rituály

Tělové rituály

Nechte se rozmazlit relaxačními rituály, které jsou nejlepším výběrem tělových ošetření prováděných v luxusních SPA a hotelích na celém světě.

Více info

Masáže

Masáže

K masážím používáme pouze kvalitní aroma a Bio oleje, které umocní zážitek z Vaší masáže.

Více info

Kosmetické ošetření

Kosmetické ošetření

Vydechněte, uvolněte se, odpočívejte a zároveň vyzkoušejte bohaté ingredience a efektivní techniky ošetření, která dávají nový život Vaší pleti.

Více info

Relaxační procedury pro dva

Relaxační procedury pro dva

Užijte si společně relaxační procedury v naší privátní SPA kabině s originální kamennou vanou, kde si s Vaším partnerem vychutnáte společně koupel, masáže…

Více info