header wellness relaxacni procedury 3

Kosmetická ošetření obličeje

Vydechněte, uvolněte se, odpočívejte a zároveň vyzkoušejte bohaté ingredience a efektivní techniky ošetření, která dávají nový život Vaší pleti.

AGELOC NU SKIN GALVANIC SPA SYSTEM™ II

Spojte kosmetické ošetření s vědeckou špičkovou technologií Nu Skin Galvanic SPA II. Tato technologie je založena na bázi negativního a pozitivního galvanického proudu, Váš obličej rozzáří a omladí. Vhodné pro ženy i muže nad 30 let. Technologie, která dodává regeneraci a revitalizaci Vaší pleti. Ošetření zahrnuje obličej, krk i dekolt.

  •  Doba ošetření 30 min. – cena 850 Kč
  •  Doba ošetření 30 min. – cena 750 Kč (k libovolnému kosmetickému ošetření)

Kosmetika Babor

ReVersive – anti-aging kosmetické ošetření

Nová dimenze v oblasti anti-aging. Výzkumné laboratoře BABOR se mohou pochlubit novým omlazujícím komplexem: RE-YOUTH COMPLEX. Obsahuje čtyři vysoce účinné aktivní složky, které spolupracují v dokonalé harmonii. Výsledkem je pak dokonalá ochrana pleti proti jejímu předčasnému stárnutí.

  •  Doba ošetření 60 min. – cena 2.350 Kč

HSR – liftingové ošetření obličeje

Ošetření obličeje patentovanou řadou Babor HSR (high skin refiner) vhodné pro všechny typy pleti, lifting i prevence proti vráskám luxusní liftingovou řadou, která minimalizuje známky stárnutí a zanechává pleť intenzivně zvlhčenou a tonizovanou, viditelně zlepšuje její elasticitu, stimuluje buněčnou regeneraci. Ošetření je regenerací Vaší pleti a relaxací pro mysl.

  •  Doba ošetření 90 min., cena 2.400 Kč

Moisturizing – ošetření pro suchou pleť

Ošetření obličeje a dekoltu, který trpí nedostatkem vody a/nebo lipidů s projevy povadlosti, šupinatosti, napjatosti a výskytem linek a vrásek. Zahrnuje čištění obličeje unikátním HY – Oil a phytoactive, klasický nebo enzymatický peeling, pleťový koncentrát, masáž a masku. Procedura je doplněna masáží plosek nohou.

 Doba ošetření 60 min. – cena 1.800 Kč

Vitalizing – ošetření pro stresovanou pleť

Ošetření obličeje a dekoltu pro stresovanou, vyčerpanou a bledou pleť. Zahrnuje čištění obličeje unikátním HY – Oil a phytoactive, klasický nebo enzymatický peeling, pleťový koncentrát, masáž a masku. Procedura je doplněna masáží plosek nohou.

 Doba ošetření 60 min. – cena 1.800 Kč

Balancing – ošetření pro smíšenou pleť

Ošetření obličeje a dekoltu pro kombinovanou nebo mastnou pleť s projevy mastnoty v oblasti T-zóny, zanešenými póry a zanícenými místy. Zahrnuje čištění obličeje unikátním HY – Oil a phytoactive, klasický nebo enzymatický peeling, pleťový koncentrát, masáž a masku. Procedura je doplněna masáží plosek nohou.

 Doba ošetření 60 min. – cena 1.800 Kč

Calming – ošetření pro citlivou pleť

Pro potřeby klienta s citlivou pletí, zmírnění pocitu napětí pokožky, její zčervenání a svědění. Ošetření činí pokožku více obranyschopnou, aby nereagovala na vnější a vnitřní podněty neadekvátně (zčervenáním, svěděním atd.). Zahrnuje čištění obličeje unikátním HY – Oil a phytoactive, klasický nebo enzymatický peeling, pleťový koncentrát, masáž a masku. Procedura je doplněna masáží plosek nohou.

 Doba ošetření 60 min. – cena 1.800 Kč

Platinové ošetření – kolagenové ošetření obličeje pro muže

Ošetření obličeje určené výhradně pro muže, s použitím speciální kolagenové Biomatrix masky (100% kolagen). Ošetření obsahuje peeling, koncentrát, masáž a kolagenovou masku. Procedura je doplněna masáží plosek nohou.

  •  Doba ošetření 60 min., cena 1.900 Kč