header hotel

Ubytování ve Wellness hotelu V Nebi v Jizerských horách

Dopřejte si čas jen pro Vás a nechte se rozmazlit pohodovým odpočinkem, za každého počasí s perfektním servisem a dokonalými službami. Budete se cítit jako v nebi ...

Wellness hotel V Nebi – Vaše nebeské dny...

Wellness hotel V Nebi, který se nachází na kouzelném místě s překrásným výhledem, harmonicky zapadá do horského panoramatu Jizerských hor.

Hotel s neobyčejnou atmosférou a s přátelskou srdečností, kde najdete balzám na Vaši duši, místo kde se uvolníte a odpočinete si. Obklopíme Vás péčí a postaráme se o to, aby se Váš pobyt „V Nebi“ stal dovolenou Vašich snů. U nás můžete snadno zapomenout na všední dny, oddávat se snění a nechat se hýčkat a to bez ohledu na rozmary počasí.

Pokoje a suity

Pokoje a suity

Všechny naše pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem se smyslem pro vkus a detail – vyberte si z naší nabídky pokoj dle Vašeho vkusu.

Více info

Hotelová restaurace

Hotelová restaurace

Naše panoramatická restaurace s krásným výhledem a krbem je určena výhradně našim hotelovým hostům a tak zaručuje dostatek klidu a soukromí.

Více info

Lobby bar a kuřárna

Lobby bar a kuřárna

Komfortní lobby bar a klimatizovaná oddělená kuřárna.

Více info

Dárkový certifikát

Dárkový certifikát

Chcete dát Vašim blízkým za jejich lásku a péči pěkný dárek…? Darujte jim klid, odpočinek a relaxaci u nás „V Nebi“

Více info

Hotelový prospekt

Hotelový prospekt

Prohlédněte si náš hotelový prospekt, kde naleznete vše potřebné.

Více info

 Naše ceny již obsahují

Pobyt v našem Nebeském SPA

Pobyt v našem Nebeském SPA

Hotelové lázně s bazénem, finskou a bylinkovou saunou, venkovní finská sauna s ochlazovacím bazénem, relaxační zóna ... vše je Vám plně zdarma během pobytu k dispozici.

Vše v ceně »

Naši wellness penzi

Naši wellness penzi

Bohatá snídaně, odpolední oběd a luxusní gourmet večeře o čtyřech chodech, celý den k dispozici káva, čaj, pramenitá voda, sklenka sektu na přivítanou, ...

Vše v ceně »

Poloha hotelu

Wellness hotel V Nebi leží v klidném prostředí na pomezí pohoří Jizerské hory – Krkonoše na okraji horské obce Příchovice – Kořenov. Klidná poloha mimo hlavní silniční provoz v těsné blízkosti lesa přispějí k Vaší absolutní relaxaci a příjemnému prožitku z dokonalé dovolené. K tomu Vám Wellness hotel V Nebi nabízí lázeňské a relaxační pobyty pro Vaši plnou spokojenost po celý rok.

Díky své poloze na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš a nadmořské výšce 830 m n. m. lze z oken hotelu sledovat široké okolí od Českého ráje a Černostudničního hřebenu až po Liberec s Ještědem. Krásné okolí s dominantou rozhledny Štěpánka láká k příjemným procházkám a pěším túrám.

V zimě se nechte zlákat nádhernými výlety na běžkách, nebo zkuste sjezdové lyžování na perfektně upravených sjezdovkách ve skiareálech v Jizerských horách a Krkonoších. V blízkosti hotelu se nacházejí dva lyžařské vleky s nočním lyžováním a umělým zasněžením.

Informace

  • Wellness hotel V Nebi má vlastní parkoviště přímo před domem.
  • Hotel je určen pouze pro dospělé hosty/ Hotel for adults only