header wellness relaxacni procedury 2

Masáže

Celkové olejové masáže

K masážím používáme kvalitní aroma-oleje, které umocní zážitek z Vaší masáže. Terapeutky také přizpůsobí masáž dle Vašich individuálních potřeb.

Sport – celková regenerační masáž

 • Odstraňuje únavu a regeneruje organismus. Pomáhá při ztuhlosti a zkrácení svalstva. Napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra. Způsobuje značné prokrvení především svalového a vazivového aparátu, ale druhotně i vnitřních orgánů. Nastupuje celková regenerace organismu, odstranění únavy, pocit lehkosti a volnosti těla. Masáž může prospět i kloubům díky prokrvení.
 •  Doba ošetření 90 min. – 2.950 Kč, 60 min. – 2.100 Kč

Relax – celková relaxační masáž

 • Tento typ masáže je prováděn pomalejšími jemnějšími tahy. Slouží ke zklidnění tělesného systému a svalstva sportovce po výkonu a k zahájení a usnadnění procesu regenerace.
 •  Doba ošetření 90 min. – 2.950 Kč, 60 min. – 2.100 Kč

Těhotenská masáž – celková pro nastávající maminky

 • Tuto jemnou masáž jsme připravili speciálně pro nastávající maminky. Navozuje pocity klidu, harmonie a bezpečí. Masáž se provádí z části na zádech a z části na bocích za použití výhradně přírodních olejů s příznivými účinky na namáhanou pokožku maminky. Pomáhá zmírňovat bolesti hlavy, pocity nevolnosti, zlepšuje spánek a posiluje funkci svalů zejména v nejvíce zatěžované oblasti zad. Zlepšuje krevní oběh a tím ulevuje kloubům a lymfatickému systému, což vede k odstranění pocitu „těžkých nohou“ i dalších těhotenských potíží. Snižuje stres, napětí a prospívá toku kyslíku i živin k dítěti. Prenatální masáž je vhodná pro maminky od třetího měsíce těhotenství až do času porodu, po dobu masáže ležíte na bocích a na zádech.
 •  Doba ošetření 60 min. – 2.100 Kč

Detoxikační masáž bylinnými sáčky

 • Uklidňující masáž celého těla přináší příjemné uvolnění a osvěžení za pomoci bylinných měšců, stimuluje krevní oběh a zlepšuje metabolismus. Levandulový aroma masážní olej a tradiční masážní techniky uvolní celé tělo a navodí ­pocit ­pohodlí a relaxace. Jemné tlaky uvolňují svalové napětí, navrací vnitřní teplo, klid a rovnováhu energií v těle. Ideální masáž pro uvolnění psychického napětí a svalových tenzí.
 •  Doba ošetření 60 min. – 2.350 Kč

Abhyanga – ájurvédská masáž celotělová

 • Abhyanga je ájurvédská olejová masáž celého těla. Je velmi příjemná a budete se po ní cítit opravdu jako znovuzrozeni. K masáži se používají teplé ušlechtilé exotické oleje, které vnikají hluboko do těla, kde pomáhají uvolňovat svaly a šlachy. Velmi příznivě také působí na problematickou pokožku a spolu s masáží i na vnitřní orgány. Masáž aktivuje celý lymfatický systém, podporuje kvalitní spánek, zlepšuje stav pohybového aparátu, pokožky a svým celkovým působením harmonizuje celý organizmus. Lidé, kteří tuto masáž absolvují pravidelně, jsou optimističtější, zdravější, výkonnější a získávají v dnešní hektické době tak důležitý nadhled.
 •  Doba ošetření 75 min. – 2.550 Kč

Masáž teplou čokoládou

 • Teplá čokoládová masáž je ve většině luxusních relaxačních center a hotelů perlou mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Procedura výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus: Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopamínu a uvolňovat endorfiny a serotonin, ovlivňující dobrou náladu. Díky čokoládové masáži, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.
 • Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusní péče…
 •  Doba ošetření 60 min. – 2.250 Kč

HOT STONE – tělová masáž teplými kameny

 • Tělová masáž teplými kameny. Tato speciální procedura v sobě spojuje prvky Shi Tao ošetření, aromaterapie a muzikoterapie. Aplikace teplých kamenů přináší hlubokou relaxaci, masáž probíhá ve dvou fázích – tělo je masírováno pomocí nahřátých kamenů s aroma olejem a masáží obličeje, dekoltu a hlavy. Ošetření má antistresový učinek.
 •  Doba ošetření 90 min. – 3.150 Kč

Částečné olejové masáže

Hloubková masáž zad

 • Kombinací masážních technik odblokuje zkušený ­terapeut ztuhlé šíjové a zádové svalstvo, uleví při bolestech hlavy a ­krční páteře.
 •  Doba ošetření 45 min. – 1.750 Kč

Masáž nohou a reflexní masáž chodidel

 • Jedinečná masáž pro odstranění napětí a harmonizaci organismu pomocí stimulace bodů na ploskách nohou s následnou masáží dolních končetin.
 •  Doba ošetření 45 min. – 1.750 Kč

Masáž hlavy a obličeje

 • Masáž hlavy je jeden z nejpříjemnějších způsobů odpočinku, které můžete sami sobě dopřát. Kromě zdravotních účinků oceníte také její blahodárný vliv na Vaši psychiku. Kromě relaxace a odstranění nastřádaného duševního napětí, které se ukládá především v oblasti šíje, působí masáž preventivně také proti bolestem hlavy a migrénám.
 •  Doba ošetření 30 min. – 1.200 Kč