header wellness relaxacni procedury 1

Zážitkové rituály

Nechte se rozmazlit relaxačními rituály, které jsou nejlepším výběrem tělových ošetření prováděných v luxusních SPA a hotelích na celém světě.

PURE – tělové ošetření proti stresu

Intenzivní tělové ošetření sestavené speciálně pro nastolení rovnováhy mysli a duše. Uleví při neklidu v mysli, nepokoji duše a bolestech těla. Doporučuje se při extrémní psychické zátěži.Vybrané relaxační aroma-esence působí anti-depresivně, probouzí nové touhy, smyslnost a kreativitu. Je možné využít její vůně k potlačení strachu před novými emočními prožitky, když mysl je orientována spíše rozumově. Při psychickém vypětí přináší klid a harmonii. Kvalitní rostlinné oleje dokonale hydratují a vyživují i citlivou pokožku. Ošetření zahrnuje peelingovou masáž s aroma esencí, která omlazuje pleť a zanechá pokožku pružnou, hebkou a zdravě zářící. Aromaterapeutická masáž teplým olejem s esencemi proti stresu, celková masáž spojená s masáží a uklidňující akupresurou hlavy. Masáž spojuje působení esenciálních olejů s uklidňující relaxační masáží. Závěrečný hydratační zábal zanechá Vaši pokožku hebkou ještě dlouho po rituálu.

  •  Doba ošetření 90 min. – cena 3.100 Kč

HARMONY – luxusní harmonizační rituál

Rozmazlete se luxusním tělovým rituálem s ušlechtilými a vonnými oleji, které uvolní napětí, zklidní mysl a regeneruje pokožku. S esencemi ylang-ylangu, růžového dřeva, jasmínu, vanilky a sladkého pomeranče pro relaxační a zklidňující masáže při stresu a napětí, pro osvěžení a uvolnění psychiky.

Éterický olej ylang-ylang výrazně zklidňuje nervovou soustavu, povznáší ducha a harmonizuje emoce. Kouzelně vonící peeling zanechá Vaši pokožku sametově hebkou, relaxační koupel s vůní mandarinky a ylang-ylang navodí atmosféru klidu a pohody, následuje relaxační masáž teplým olejem a lávovými kameny pro dokonalou relaxaci. Závěrečný zábal celého těla s regeneračními účinky poskytne pleti tu nejexkluzivnější péči.

  •  Doba ošetření 120 min. – cena 3.550 Kč

ENERGY – tělový rituál pro povzbuzení

Dobijte se energií. Tělový olej s esencemi citronové trávy a máty peprné s povzbuzujícími účinky pro posílení psychiky, pro zlepšení soustředění a koncentrace.

Očistný peeling, po kterém následuje povzbuzující masáž teplým olejem a závěrečný zábal celého těla pro povzbuzení a příliv nové energie.

  •  Doba ošetření 90 min. – cena 3.100 Kč

Slim – ošetření proti celulitidě a pocitu těžkých nohou

Ošetření na míru, ideální ošetření proti tukovým polštářkům, zaobleným tvarům, celulitidě a povislé pokožce. Ošetření se skládá z celkové peelingové masáže, lymfatické masáže dolních končetin, redukční masáže problémových zón a zábalu problémových partiích těla. Ošetření nedoporučujeme těhotným ženám a osobám přecitlivělým na teplo.

  •  Doba ošetření 75 min. – cena 2.550 Kč

Hanakasumi ™ – japonský relaxační tělový rituál

Francouzská kosmetická značka SOTHYS Paris představuje nový tělový rituál HANAKASUMI™ pro uvolnění těla a především mysli. Vychází z japonských tradičních rituálů, spojených s očistou duše i těla. Procedura je vhodná pro ženy i muže v každém věku a všechny typy pokožky, hodí se zejména pro klienty, kteří si stěžují na pocity těžkých nohou, celkovou fyzikou únavu a stres. Ošetření doprovází příjemná vůně třešňových květů, jež stimuluje smysly a podporuje navození hluboké relaxace. Obsahuje gomáž z rýžového prášku, masáž chodidel-reflexologii, očištění jemným exfoliačním ručníkem a masáž bambuckým máslem s asijskými vůněmi.

  •  Doba ošetření 75 min. – cena 2.800 Kč

Bylinky a Vitamíny – výživný koktejl pro tělo

Bylinkový peeling a koupel, společně s vitamínovým zábalem, který obsahuje výtažek z kmenových buněk jeřábu břek a vitamíny A, C, E, pečují o pokožku, dodávají hebkost, posilují schopnost obrany a zlepšují pevnost tkání.

  •  Doba ošetření 75 min., cena 2.450 Kč

Kakaové opojení – tělové ošetření s kakaovými boby

Kakaové boby dodají tělu hebkost, jemnost a množství vitamínů a minerálů. Peeling z drcených kakaových bobů jemně stimuluje prokrvení pokožky, přináší uvolnění tělu i mysli. Kakao blahodárně působí na krevní tlak, kardiovaskulární systém i činnost nervové soustavy. Celotělový zábal a jemná masáž obličeje vyhlazuje mimické vrásky, vyhlazuje a rozjasňuje vaši pleť. Zažijte pocit opojení a nechte se hýčkat jemnými tahy tichomořské terapie.

  •  Doba ošetření 60 min. – cena 2.300 Kč

Detoxikační zábal – tělové ošetření pro detoxikaci a relaxaci

Vysoce účinné tělové ošetření pro detoxikaci a remineralizaci těla působí proti nadměrnému zadržování vody, akumulaci toxinů a tukovým polštářkům. Ošetření je komplexem ­obsahující peeling z červených mořských řas a gelu z mořských řas, který umožňuje dokonalou absorpci mořských aktivních látek a závěrečné nanesení konturovacího krému s obsahem mořských řas a zeštíhlujícího rostlinného komplexu.

  •  Doba ošetření 60 min. – cena 2.300 Kč